O nás

Geronimo Grill & Bar je reštauráciou, v ktorej sa spája atmosféra kvalitnej kaviarne, gastronomický zážitok prostredníctvom zaujímavých jedál a kvalitné koktaily.

Nechajte sa pozvať na naše denné menu alebo zájdite na večeru a ochutnajte so širokej ponuky našich so srdcom pripravovaných jedál. Či už ochutnáte naše tradičné burgre alebo vyskúšate talianskú kuchyňu u nás si prídete na svoje. Samozrejmosťou je bohatý nápojový lístok kde nájdete okrem iného aj skvelé miešané drinky.

V našej reštaurácii kladieme veľký dôraz na kvalitu a čerstvosť ingrediencií, ktoré používame pri príprave našich jedál. Sme oddaní tomu, aby naše menu odrážalo výnimočnú chuť a štýl, a to začína s kvalitou surovín.

Podporujeme miestnych farmárov a dodávateľov surovín, čím nielen podporujeme komunitu, ale aj získavame prístup k sezónnym a čerstvým produktom. To nám umožňuje prispôsobovať naše menu podľa aktuálnej dostupnosti a zároveň zachovať výnimočnú kvalitu našich jedál.

Tešíme sa, že vás môžeme pozvať na cestu cez našu pestrofarebnú a lahodnú ponuku, ktorá vám prináša výnimočné chute a dojmy z každého kúsku.